ویژگی های پلوپز | لوازم خانگی با کیفیت | پارس خزر

ویژگی های پلوپز | لوازم خانگی با کیفیت | پارس خزر

ویژگی های پلوپز: پلوپز در قالب یکی از محبوب ترین و متداول ترین وسایل آشپزخانه در زندگی ما محسوب می شود. این وسیله بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که آنچنان وقتی برای آشپزی کردن ندارند و سعی می کنند در وقت خود نهایت صرفه جویی را داشته باشند بسیار مناسب است. به همین جهت مجموعه قدیمی و پرطرفدار پارس خزر اقدام به ساخت و عرضه پلوپز در انواع و ظرفیت های گوناگون کرده است. ما در این مقاله تا جایی که امکان داشته باشد به این محصول خواهیم پرداخت.

ویژگی های پلوپز | لوازم خانگی با کیفیت | پارس خزر

می دانیم که تقریبا تمام مردم ایران و منطقه به برنج به عنوان غذای رایج و همیشگی خود نگاه می کنند

ولی شکل تهیه آن در نقاط مختلف با هم فرق دارد، به همین خاطر شاید پلوپزهای خارجی نتوانند آنطور

که از آن ها انتظار داریم برنج باب میل ما را طبخ کنند. ولی پلوپز پارس خزر این عیب را ندارد و می تواند

برنج مدنظر ظائقه ایرانی را برای وی به ارمغان بیاورد و به واسطه تایمر و تنظیماتی که دارد ترتیب این امر

را به خوبی بدهد و ته دیگ بسیار لذیذی را نیز برای ما آماده کند.جاروبرقی سطلی با کیفیت | پنکه پارس خزر | اکباتان

در ادامه نیز باید بگوییم که پارس خزر به عنوان یک دستگاه تماما ایرانی شناخته میشود و به همین دلیل اگر مشکلی برای شما در استفاده از آن به وجود بیاید قادر خواهید بود تا خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید و دستگاه تان را تعمیر و یا تعویض کنید.

ظرفیت پلوپز پارس خزر

مهم ترین مسئله و شاید اولین چیزی که باید نظر ما را به خود جلب کند ظرفیت موجود در پلوپزهای پارس خزر است. اگر شما محصولی را خریداری کنید که ظرفیت آن بیش از احتیاج تان باشد در مصرف برق خانه خود اسراف کرده اید و از طرف دیگر این اضافه ظرفیت نیز به دردتان نخواهد خورد. ما در مجموعه پارس خزر هر دویست و پنجاه سی سی را برابر با نیاز

یک نفر درنظر می گیریم. به همین ترتیب یک پلوپز 1 لیتری برای احتیاج چهار نفر کافی است. البته مقدار

مصرف خانواده ها با هم متفاوت می باشد ولی بهتر است بگوییم که یک پلوپز 1 لیتری برای دو الی چهار

نفر کفایت می کند. پلوپز های پارس خزر ظرفیت های گوناگونی دارند و از یک نفر تا شانزده نفر را ساپورت می کنند.

جهت مطالعه مقاله پنکه کلیک کنید.

پلوپز دیجیتالی

شما در گذشته برای استفاده از پلوپزهای قدیمی باید از درجه ای که بر روی آن تعبیه شده بود بهره می بردید. اما پلوپزهای جدیدتر پارس خزر اینگونه نیست و شما می توانید تمام این کارها را به صورت استفاده از یک نمایشگر دیجیتال انجام دهید. این مسئله به شما این امکان را می دهد تا درجه پخت پلو و همچنین مقدار برشته شدن آن را به درستی مشخص کنید و نگران هیچ چیز نباشید. پلوپزهای ساده یا دیجیتالی پارس خزر به عنوان یک لوازم خانگی پرطرفدار محسوب میشود که افراد به واسطه آن می توانند به صورت دو زبانه با ان کار کنند.

مدل های مختلف پلوپز

پلوپز مدل DCM-181P در ظرفیت 8 نفره تولید می شود و به دست مشتریان می رسد، افراد می توانند از این محصول هم به عنوان وسیله ای برای دم کردن برنج استفاده کنند و هم آن را در قالب آرام پز مورد بهره برداری قرار دهند. پلوپزهای دوازده نفره tyan-271 هم مناسب خانواده های پرجمعیت و یا دارای مهمان های زیاد است. ظرفیت دوازده نفره این محصول موجب میشود که استفاده از آن بسیار در میهمانی ها کاربرد داشته باشد. وزن این پلوپز هم پنج کیلوگرم است. پلوپزهای مولتی کوکر دو نفره هم بیشتر به درد افراد مجرد می خورد. وزن این محصول 2 کیلوگرم بوده و ظرفیتی بالغ بر ششصد میلی لیتر دارد. این محصول فلزی است و از یک در شیشه ای برخوردار گردیده، در ادامه هم باید عنوان کرد که جنس دیگ تفلون این مدل از پلوپزهای پارس خزر از تفلون می باشد. حداکثر توان این محصول نیز سیصد و پنجاه وات مقرر گردیده است.

شما می توانید برای خرید لوازم خانگی مدنظرتان به نمایندگی پارس خزر در اکباتان مراجعه نموده و با خیال راحت به انتخاب محصول خود بپردازید. کارشناسان فروش ما هم در خدمت شما هستند تا بهترین محصول ممکن را عرضه کنند.

جهت مطالعه مقاله لوازم خانگی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *