جاروبرقی خوب و ارزان | لوازم خانگی | اکباتان

جاروبرقی خوب و ارزان | لوازم خانگی | اکباتان

جاروبرقی خوب و ارزان: بی هیچ شکی همه ما با جاروبرقی و نحوه استفاده از آن آشنایی هایی داریم و طبعا می دانیم که این ابزار چه کاربردهایی می تواند داشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با ویژگی های جاروبرقی خوب و ارزان مطالبی مفیدی را به شما انتقال دهیم و در این راه یاری رسانتان باشیم. همین اول کار باید بگوییم که یک جاروبرقی خوب، مناسب و ارزان باید قدرت مکش بالا و مصرف بهینه ای داشته باشد. نمایندگی پارس خزر در اکباتان تمام این موارد را در فروش جاروبرقی های خود لحاظ می کند.

جاروبرقی خوب و ارزان | لوازم خانگی | اکباتان

در انتخاب محصول مناسب و ارزان باید یک سری از خصوصیات را در نظر گرفت. ما در این بخش تمایل داریم تا شما را با این خصوصیات آشنا کنیم. جاروبرقی خوب و ارزان ویژگی هایی دارد که کاربر می تواند به واسطه آن ها احتیاجات خود را به شکل مناسبی از میان بردارد. ما در ادامه به این ویژگی ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

یک جاروبرقی ارزان و خوب هم از قدرت مکش مناسبی برخوردار است و هم میزان برقی که مصرف می کند هم زیاد نیست. صدای کالا نیز مناسب است. سیستم تصفیه هوا یا همان فیلتر نیز در جاروبرقی وجود دارد و کار آن این است که هوا را با کمترین میزان گرد و غبار به بیرون منتقل کند. جنس بدنه نیز در این میان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و نسبت به آن باید اگاهی داشته باشیم و جنس مناسب خود را انتخاب کنیم. در ادامه به شرح مواردی که در اینخصوص بیان کردیم می پردازیم.

مکش مناسب

مسئله مکش در محصول بسیار اهمیت دارد. در حقیقت هر میزان که قدرت مکش دستگاه بالا برود کارکرد جاروبرقی نیز با افزایش رو به رو می شود. به طور معمول میزان مکش یک کالا خوب و ارزان چیزی میان دویست و هشتاد تا پانصد وات درنظر گرفته می شود. مکش شرایطی را برای شما به وجود می آورد که قادر باشید تا سطوح گوناگون را به واسطه آن با خیالی آسوده تمیز کنید.

مصرف برقخرید جاروبرقی | لوازم خانگی کم مصرف | پارس خزر اکباتان

مقدار برق مصرفی نیز در رابطه با وسایل برقی، به خصوص جاروبرقی بسیار اهمیت دارد و افراد پیش از خرید محصول موردنظر خود باید به این مهم توجه نشان دهند. توجه به میزان برق مصرفی ساده است، چون این مسئله بر روی بدنه محصول حک شده است. برای اطلاع از میزان برق مصرفی دستگاه خود می توانید مقدار برقی که جارو برقی مصرف می کند را در مقدار تعرفه برق ضرب کنید و دریابید که جاروبرقی مورد نظر تا چه حد قابلیت این را دارد که هزینه های جاری را افزایش دهد.

صدای جاروبرقی

آلودگی صوتی در خانه و محیط کار بسیار اهمیت دارد و این مسئله می تواند بر روی تمرکز افراد بسیار تاثیر بگذارد. معمولا جاروبرقی های قدیمی تر سر و صدای بیشتری نیز تولید می کردند. ولی در رابطه با محصول های جدید پارس خزر این قضیه خوشبختانه به هیچ عنوان صدق نمی کند. قدرت موتور جاروبرقی های پارس خزر در صورتیکه سر و صدای تولید شده به واسطه آن ها کم شود کاهش نمی یابد و این نکته خیلی مهمی است. معمولا صدای موجود در جاروبرقی های مناسب و ارزان پارس خزر چیزی میان هفتاد و یک تا نود و دو دسی بل است.

به جهت مطالعه مقاله لوازم خانگی کلیک کنید.

حجم کیسه جاروبرقی

کیسه یا همان مخزن در کالا به عنوان یک وسیله مهم محسوب می شود. در حقیقت زباله ها هنگامیکه جمع می شوند به این بخش انتقال می یابند. کیسه جاروبرقی در اندازه های گوناگونی تولید شده و در درون محصول جا می گیرد. عموما هرقدر حجم موجود در این کیسه بیشتر باشد ما احتیاج کمتری به خالی کردن آن پیدا می کنیم. در ادامه نیز باید عنوان کنیم که اگر منزل شما بزرگ است و در طول هفته میزبان افراد زیادی هستید بهتر است از جاروبرقی هایی استفاده کنید که مخزن آن ها جوابگوی نیاز شما باشند و بتوانید با خیالی راحت به پذیرایی از مهمانانتان بپردازید. جاروبرقی هایی که کارویژه شان خانگی است اغلب بین یک و نیم تا پنج لیتر ظرفیت دارند. در ادامه نیز فشرده نمودن زباله ها در مخزن هم اهمیت پیدا می کند. این مسئله باعث می شود تا شما هیچ احتیاجی به خالی کردن مخزن در طول مدت کوتاه نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *